TOOTED

Meie toodete põhivärvideks on: RAL 7016, RAL 8017, RAL 9006 ja RAL 9016. Vaata RAL-kataloogi SIIT.

Valikust leiate erinevate paneelide ja dekooriga uksi. Pideva tehnoloogia arendamise tulemusena on saavutatud head vastupidavuse ja turvalisuse tingimused. Väravapaneelide tootmisel rakendatakse kaitset sõrmede vahelejätmise vastu ja tihenditega tagatakse isolatsioon. Pakume mitut garaaži- ja sektsioonväravate varianti.
TL – segmentväravad

TL – sektsioonvärav on toodetud 4 cm paksusest polüuretaantäitega „sandwich“-tüüpi segmentidest. Segmentide pealispinnal on 10 cm laiused ribad, mis jätavad ühtlase pealispinna mulje. Sellist tüüpi garaaživäravad võivad olla kuni 6m laiused ja 3m kõrgused.
TLC – garaažiuksed

TLC tahveluks sobib suurepäraselt nii traditsioonilise kui ka kaasaegse stiiliga hoone juurde. Disainielementide ühtlane jaotus segmentidel annab uksele lõpetaatuse mulje. Garaaži TLC tahveluksi võib toota kuni 6 m laiuseid ja 3 m kõrguseid.
TLS – sileda pinnaga garaaživärav

TLS – tasapinnaline erilise disainiga garaaživärav. Standardsest 50% võrra paksem väline plekk-kate annab sellele tootele eriti tasase ja sileda pinna. Taoline väravadisain sobib hästi kaasaegsete hoonete eksterjööriga. TLS-väravaid võib toota kuni 6 m laiused ja 3 m kõrguseid.
TLW & TLGW – puidu imitatsiooniga

TLW puidu imitatsiooniga väravasektsioonid on kaetud ultraviolettkiirtele vastupidava PVC-kattega. Mitut võimalikku värvi kate annab mitte ainult võimaluse valida sobivat värvitooni, vaid ka annab sektsioonidele täiendava kaitse keskkonnamõjude vastu. TLW garaaživäravaid võib toota kuni 6 m laiuseid ja 3 m kõrguseid.
Retro garaažiuksed

TLP – tööstuslikud segmentväravad

TLP – segmentväravad toodetakse 4 cm paksusest polüuretaantäitega „sandwich“-tüüpi segmentidest. Segmentide pealispinnal on 10 cm laiused ribad, mis koos jäikusprofiilidega teevad TLP väravasektsioonid üheks tugevamatest väravatoodete turul. Tänu nendele omadustele saame toota kuni 50 m² pindalaga väravaid.

TLPW – tööstuslikud puiduimitatsiooniga

TLPW – puiduimitatsiooniga väravaid toodetakse 4 cm paksuse polüuretaan-täitega „sandwich“-tüüpi segmentidest. Segmentide pealispinnal on 10 cm laiused ribad, mis koos jäikusprofiilidega teevad TLP väravasektsioonid üheks tugevamatest väravatoodete turul. Tänu nendele omadustele saame toota kuni 50 m² pindalaga väravaid. Väravasektsioonid on kaetud ultraviolettkiirtele vastupidava PVC-kattega. Mitut võimalikku värvi kate annab mitte ainult võimaluse valida sobivat värvitooni, vaid ka annab sektsioonidele täiendava kaitse keskkonnamõjude vastu.

TL-FV – panoraamsed tööstusväravad

TL-FV – panoraamväravad on asendamatud ruumide jaoks, kus on vajalik loomulik valgustus või kus on üles seatud ekspositsioon. Väravate läbipaistev osa – aknad – monteeritakse kergesse alumiiniumist raami. Uksi võib teha isegi nendesse väravatesse, mille kõik segmendid on panoraamsed. Maksimaalsed panoraamväravate mõõtmed: laius 6 m, kõrgus 5 m. Kui on vaja veelgi suuremaid väravaid, pidage kindlasti nõu meie spetsialistidega.

TLT – ventilatsioon-tööstusväravad

TLT – ventilatsioon-sektsioonväravate tootmisel kasutatakse perforeeritud terast ja alumiiniumi. Taolised väravad lasevad läbi õhku ja valgust, sellepärast on otstarbekas neid kasutada maa-alustes garaažides või ruumides, kus on vajalik ventilatsioon ja soojustingimused pole olulised.
Roostevaba teras


“Puhas klaas”

“Jäätunud klaas”

“Matt Klaas”Akrüülpakett


“Sunrise”“Cross”“Kandiline”

“Ovaalne”

“Ümar”

“Standard”Full-View

EURO-GYS 150 400V

Kolmefaasiline
Tõstab kuni 45m2.

 

LM 3800

Tõstekõrgus kuni 3m.
Tõstab kuni 15m2.

 

 

 

 

 

LM 5580

Tõstekõrgus kuni 3.3m.
Tõstab kuni 12m2.

 

Euro1000

Tõstekõrgus kuni 3.45m
Tõstab kuni 13m2.

 

Kett-tali