Tööstusväravad

TLP – tööstuslikud segmentväravad

TLP – segmentväravad toodetakse 4 cm paksusest polüuretaantäitega „sandwich“-tüüpi segmentidest. Segmentide pealispinnal on 10 cm laiused ribad, mis koos jäikusprofiilidega teevad TLP väravasektsioonid üheks tugevamatest väravatoodete turul. Tänu nendele omadustele saame toota kuni 50 m² pindalaga väravaid.

TLPW – tööstuslikud puiduimitatsiooniga

TLPW – puiduimitatsiooniga väravaid toodetakse 4 cm paksuse polüuretaan-täitega „sandwich“-tüüpi segmentidest. Segmentide pealispinnal on 10 cm laiused ribad, mis koos jäikusprofiilidega teevad TLP väravasektsioonid üheks tugevamatest väravatoodete turul. Tänu nendele omadustele saame toota kuni 50 m² pindalaga väravaid. Väravasektsioonid on kaetud ultraviolettkiirtele vastupidava PVC-kattega. Mitut võimalikku värvi kate annab mitte ainult võimaluse valida sobivat värvitooni, vaid ka annab sektsioonidele täiendava kaitse keskkonnamõjude vastu.

TL-FV – panoraamsed tööstusväravad

TL-FV – panoraamväravad on asendamatud ruumide jaoks, kus on vajalik loomulik valgustus või kus on üles seatud ekspositsioon. Väravate läbipaistev osa – aknad – monteeritakse kergesse alumiiniumist raami. Uksi võib teha isegi nendesse väravatesse, mille kõik segmendid on panoraamsed. Maksimaalsed panoraamväravate mõõtmed: laius 6 m, kõrgus 5 m. Kui on vaja veelgi suuremaid väravaid, pidage kindlasti nõu meie spetsialistidega.

TLT – ventilatsioon-tööstusväravad

TLT – ventilatsioon-sektsioonväravate tootmisel kasutatakse perforeeritud terast ja alumiiniumi. Taolised väravad lasevad läbi õhku ja valgust, sellepärast on otstarbekas neid kasutada maa-alustes garaažides või ruumides, kus on vajalik ventilatsioon ja soojustingimused pole olulised.