Garaaživäravad

Valikust leiate erinevate paneelide ja dekooriga uksi. Pideva tehnoloogia arendamise tulemusena on saavutatud head vastupidavuse ja turvalisuse tingimused. Väravapaneelide tootmisel rakendatakse kaitset sõrmede vahelejätmise vastu ja tihenditega tagatakse isolatsioon. Pakume mitut garaaži- ja sektsioonväravate varianti.

TLB – segmentväravad

TLB – sektsioonvärav on toodetud 4 cm paksusest polüuretaantäitega „sandwich“-tüüpi segmentidest. Segmentide pealispinnal on 10 cm laiused ribad, mis jätavad ühtlase pealispinna mulje. Sellist tüüpi garaaživäravad võivad olla kuni 6m laiused ja 3m kõrgused.

TLC – garaažiuksed

TLC tahveluks sobib suurepäraselt nii traditsioonilise kui ka kaasaegse stiiliga hoone juurde. Disainielementide ühtlane jaotus segmentidel annab uksele lõpetaatuse mulje. Garaaži TLC tahveluksi võib toota kuni 6 m laiuseid ja 3 m kõrguseid.

TLS – sileda pinnaga garaaživärav

TLS – tasapinnaline erilise disainiga garaaživärav. Standardsest 50% võrra paksem väline plekk-kate annab sellele tootele eriti tasase ja sileda pinna. Taoline väravadisain sobib hästi kaasaegsete hoonete eksterjööriga. TLS-väravaid võib toota kuni 6 m laiused ja 3 m kõrguseid.

TLW & TLGW – puidu imitatsiooniga

TLW puidu imitatsiooniga väravasektsioonid on kaetud ultraviolettkiirtele vastupidava PVC-kattega. Mitut võimalikku värvi kate annab mitte ainult võimaluse valida sobivat värvitooni, vaid ka annab sektsioonidele täiendava kaitse keskkonnamõjude vastu. TLW garaaživäravaid võib toota kuni 6 m laiuseid ja 3 m kõrguseid.

Retro garaažiuksed